Strojové čistenie podláh


Ponúkame Vám jednorazové, alebo pravidelné  strojové čistenie podláh, strojové čistenie garáží, strojové čistenie hál, strojové čistenie skladov a iných priemyselných plôch.

Strojové čistenie podláh vykonávame s pomocou profesionálnej a výkonnej techniky. Pre strojové čistenie využívame vyspelé čistiace prostriedky, ktoré v spojení s výkonnou strojovou technikou dosahujú výborného výsledku čistenia podlahy.

Strojové čistenie podláh doporučujeme robiť v pravidelných intervaloch aby sa dosiahla čo najdlhšia životnosť podlahy. Garážové státia a plochy by mali byť čistené aspoň 4 x do roka a v zimných mesiacoch ideálne raz za 2 mesiace. Ostatné komerčné a výrobné plochy by sa mali strojovo čistiť podľa záťaže a stupňa znečistenia. V prípade záujmu môžeme podlahy po vyčistení tiež vyleštiť pomocou voskov.

Výkonnou čistiacou technikou dokážeme umyť aj veľmi zanedbané podlahy. Z podlahy odstránime zažratú špinu, vodný kameň, ropné produkty, syntetický olej, stopy gumového oteru, stopy po pneumatikách a dopravných vozíkoch. Používame biologicky ľahko odbúrateľné čistiace prípravky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu! Cena umývania podlahy sa odvíja od veľkosti umývanej plochy, druhu podlahy a miery znečistenia. V cene sú zarátané čistiace prostriedky.

Pri pravidelnom čistení poskytujeme zľavu v závislosti od frekvencie čistenia. Vieme vyčistiť školy, škôlky, hotely, obchodné priestory, administratívne budovy, penzióny, výrobné a skladové haly, podzemné garáže, športové haly o rozlohe aj niekoľko tisíc m2, domácnosti, firmy, kancelárie, spoločné priestory bytových domov, ...

Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte nás kontaktovať a nechajte si vypracovať cenovú ponuku. Pre Vašu spoločnosť zabezpečíme čistiace práce na profesionálnej úrovni s individuálnym prístupom.  

Pôsobenie: SR, CZ, AT, DE


Kontaktujte nás